Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - fps dropy

Zdravím, vie mi niekto prosím poradiť aké nastavenia urobiť v GTA V pre plynulé fps? Nastavila som si všetko na normal, keď stojím na mieste ukazuje mi 45-50 fps, keď sa však pohnem (nezáleží na tom či pešo, na aute alebo či mi práve beží cutscéna) mám sústavne pár sekundové záseky a dropy na 1-2 fps. Skúšala som dokonca nastaviť aj rozlíšenie 800x600 a robí to presne to isté. Nemám nejaký výkonný comp ale nechce sa mi veriť, že by mi to ani v 800x600 nedokázalo plynulo bežať, keď taký Zaklínač 3 mi ide na HD plynulo na 25 (+- 3) fps. To má tá hra tak zlú optimalizáciu alebo kde môže byť problém? Viem, že prehrievaním ntb to nie je, teploty si sledujem a sú v norme. Ďakujem za rady.

moje pc:
Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.50GHz
NVIDIA GeForce 930M 4 GB
RAM 8 GB DDR3
Win 8.1 Pro 64-bit

Nesplňuješ požadavky.

CPU vyžaduje 4 jádra, alespoň Intel Core i5 3470, ty máš jenom 2 a to ještě úsporné.
GPU je doporučena NVIDIA GTX 660 2GB, což je o 240% výkonější jako tvá.
RAM splňuješ.

Hra je určena jenom pro PC, na notebooky to nebylo optimalizováno, takže to tam nemusíš spustit vůbec.

Procesy na pozadi?
Vsync prip. adaptativni v-sync v ovladacich si zkousela?
Pocet predem renderovanych snimků je nastaven na 1?

Jinak ta mobilni gpu je pekna slabota. To ze ti “bezi” ostatni hry neznamena ze se ostatni nemohou takto projevovat - kazda je napsana jinym kodem..

Nastavila som si všetko na normal

Tak skus teraz nastaviť všetko na "very low" + daj to na 800x600. GTA V som síce nehral, takže neviem aké tam sú nastavenia. No vypni úplne všetko čo tam je. Daj to na low/off. Hlavne tie typu anti-aliasing atď. Ak to bude robiť stále, tak potom skus preinštalovať hru.