Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agony UNRATED, čeština

Včera vyšla tahle necenzurovaná verze na Steamu. Kdo to neznáte, najděte si recenze či videa, je to doslova maso - řada lidí tohle nepřekousne. Kam se hrabou Carmageddony, Rape či Hatred..

Koukal jsem na to, zda by šla udělat lokalizace a výsledek: jde včetně diakritiky. Pokud by tu byli zájemci o překlad (já se na to spíše nechystám, dělám na jiných projektech), založil jsem thread: https://prekladyher.eu/tema/agony-unrated.1898/

Screenshot v příloze :)

já jsem autor češtiny Agony unrated a pokud vím čeština se objevila na torrentu nedlouho poté co se udělala takže si někdo nelámal hlavu nad zeptáním se mně zda ji může šířit prostě to hodil na torrent mně to je jedno byla to čeština pár chyb tam zůstalo solutus spiritis mi dělal testra a už nemám možnost je opravit zveřejnit tu opravenou češtinu na překlady nemám vlastně ani důvod už max co udělám mohu dodělat overlord raising hell dlc a overlord felowship cz horror bar cz dungeons dark lord cz a hodit na torrent aspon přinejhorším at si lidi ty cz užijí ty hry když už ty češtiny zveřejnit normálně nemohu už já chtěl na překlady a snahu sem mněl holt smůla