Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agony UNRATED, čeština

Včera vyšla tahle necenzurovaná verze na Steamu. Kdo to neznáte, najděte si recenze či videa, je to doslova maso - řada lidí tohle nepřekousne. Kam se hrabou Carmageddony, Rape či Hatred..

Koukal jsem na to, zda by šla udělat lokalizace a výsledek: jde včetně diakritiky. Pokud by tu byli zájemci o překlad (já se na to spíše nechystám, dělám na jiných projektech), založil jsem thread: https://prekladyher.eu/tema/agony-unrated.1898/

Screenshot v příloze :)

Předmět Autor Datum
Dnes jsem odehral cca 2 hodiny z Unrated verze od ktere jsem si moc nesliboval a musim uznat, ze od…
daevus 01.11.2018 21:15
daevus
Já se na překlad nechystám, ale rád k němu poskytnu technické informace, pokud se tedy neozvou se sv…
L-Core 01.11.2018 21:27
L-Core
jak tedy bych si to mohl dát do češtiny ???
UUN 17.03.2019 01:12
UUN
Nijak. Pokud vím, čeština neexistuje.
L-Core 17.03.2019 06:07
L-Core
Skoda ze se toho nikdo nechytl, v Unrated verzi je to rozhodne vydarena a znacne netradicni horovka,… poslední
Daevus 14.10.2019 09:13
Daevus

Dnes jsem odehral cca 2 hodiny z Unrated verze od ktere jsem si moc nesliboval a musim uznat, ze od vydani udelali tvurci bez nadsazky velky kus prace (hral jsem puvodni verzi s prvnim patchem nekam do tretiny). Technicka stranka, moznosti nastaveni, grafika, textury, zvuky, nove pasti, nepratele atd. ale hlavne slibovany necenzurovany obsah je docela sila. Za preklad bych se nyni urcite primlouval.

Já se na překlad nechystám, ale rád k němu poskytnu technické informace, pokud se tedy neozvou se svým řešením/podporou devs... zatím čučí :)

Momentálně dělám na Kingdoms and Castles (pozastaveno kvůli častému patchování hry o nový obsah = úplnému překopání resources) a nově na Spreadstorm (plná podpora devs).

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru