Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call Of Duty 2. Awaiting connection

Ahoj. Mam zakoupenou hru na Steamu Cod 2 a pri hre online pres steam mi predtim slo asi 20% serveru, ze se to komplet nacetlo. Oblibil jsem si jeden server a hral jen ten. Ted po delsi dobe jsem si to chtel zapnout a to co se mi stavalo u tech 80%, coz bylo to, ze mi to psalo awaiting connection ted pise u vsech vcetne tech serveru, co predtim sli. Nevite kde co muze byt spatne? Ted cekam 130 sekund na pripojeni a furt nic. Nechapu, kdyz si zakoupim hru a jedu pres steam, proc mi predtim neslo tech 80% a uz vubec nechapu, proc nejde ted uplne vse. Dekuji za pomoc.

Omlouvám se, že jsem délší dobu nereagoval, ale následovala práce a klasický povinnosti v životě a ke hře jsem se dostal opět až teď.
Ping mám při měření cca 5-6 a servery cca 8-10. Žádná šílená čísla neskáčou a connection mám jako vždy. Lan/dsl/cable. Ale nejde ani jeden server právě. Žádnej server.

No... hele já nevím ale já nikdy do žádné hry PunkBuster neinstaloval... Máš to pořád spuštěné na pozadí a dělá to bordel v pc.To jsem radši vždycky hrál na serverech kde ho nepotřebuješ.A navíc kdyby mu to dělal punkbuster tak mu to napíše :-)

Nemám žádnou novou aplikaci, program ani firewall, ani aktualizaci, nic :D Já už zkusil poslední možnost a to odinstalovat a naisntalovat Steam a musel jsem si ve hře udělat novej profil a jde to, tak snad to pomůže někomu v budoucnu. Díky za Váš čas a snahu.