Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps4 Multiplayer

Dobrý den, koupil jsem si nové PS4 slim 1TB a k tomu i Battlefield 1 Revoltion. Zaregistroval jsem se na MySony, na PlayStation network a zaplatl 3měsíční předplatné na Playstation Plus. Když chci spustit Battlefield 1 a zahrát si multiplayer, tak mi v levém horním rohu obrazovky vyskočí okno s textem: "Zaznamemenávání hry bylo zastaveno, protože jste vstoupili do zakázané scény". Takže mi multiplayer nejde spustit. Nevíte někdo prosím proč?
Mám první PlayStationy, jsem v tom nováček a nevím si rady.
Předem všem moc děkuji za každou radu a odpověď.
Aleš

Děkuji za radu odpověd,ale bohužel nevím co je to stremování,nebo ukládáni lokálně,ani netuším,kde bych to na ps4 hledal,psal jsem že to jsou mé první ps4 a vubec se v nich neviznám.Nechápu jak je možny,že když se přihlašuji do EA,tak mě klavesnice dovolí za 1. potvrdit,za 2.napsat email,ale když chci zadat heslo,klavesnice nefunguje,nereaguje.