Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Red Dead Redemption 2 - jazykové mutace?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli je možné, že bude do hry red dead redemption 2 přidána čeština? (titulky nebo dabing)

Popřípadě existují na konzole něco jako fan titulky? Tak jako u nějakých pc her?
A případně, vím, pro red dead redemption 2 by to byla práce opravdu na dlouho, dají se nějak vytvořit vlastní titulky do konzolových her? Nevím, přepsání těch anglických nebo přídání nových. Konkrétně ps4.

Vím, že by to šlo přes nějaké mody, ale to jen v případě, že to vývojáři k dané hře umožní, ale přesto, neexistuje nějaký způsob?

předem děkuji za pomoc.

Je tu způsob. Experimentovali na tom Lokalizae.net (cz do Dishonored 2, ME Andromeda, GTA V a další) Musel by mít přesnou verzi systému ps4. Nevím přesně jakou, ale prehistorickou. Rozjeli cz na ps 4 na Rise of the Tomb raider. Kontole se musela nějak hacknout a nahrát upravený systém.

To nevím zda to půjde. Co já vím tak se zkoušela jen druhý díl Tomb raideru a tam to šlapalo. Ale to byl překlad z pc naroubován na ps4 verzi hry. Tady bys seš musel nějak dostat k textům a znova je zabalit. Jenom samotný překlad hry by byl na hodně dlouho, odhad na rok minimálně. Je to velká hra.

Jednoduše na ten překlad zapomeň.