Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3

ahoj, u kapitoly Útěk z vězení se mi pokaždý kousne hra. Když přicházím k Margaritě, tak hra začne načítat a načítá a načítá, jednou jsem to vydržela půl hodiny a nenačetlo se nic, jen v pravým dolním rohu se neustále točí "načítání". Setkal jste se s tím někdo? Díky za rady.L.

díky za vysvětlení, proč jsem si pokazila hru, přidávala jsem si karty do gwintu, abych ho pořád neprohrávala, ano ano...za podvody se platí. Vzhledem k tomu, že je nemožné zjistit, kde to bylo přidáno poprvé a který save jsem si tím pokazila, rovnou se na to asi vykašlu, protože ty příkazy "removeitem" mi ve hře nijak zadat nejdou :.(

Nenapadlo by me si cheatem pridat kartu, ale chapu to. Ten Gwint je naprosto nehratelnej, pokud s nim clovek nezacne hned od zacatku hry a neziska od horsich NPC hracu lepsi karty nez ma Zaklinac. Vratit se k tomu nejde, jakmile clovek postoupi v pribehu. Ja jsem Gwint proste pohrbil a hrat ho vubec nebudu, vedle v diskuzi mi psali, ze to nutny pro dokonceni hry neni.

Ja som pri prvom prechode hry na gwint najskôr kašlala a vôbec ho nehrala. Začala som ho hrať až po tom, čo som si prešla úplne všetky ostatné questy (hlavné, vedľajšie, zákazky), a nebol s ním vôbec žiaden problém. Karty vieš získať v akomkoľvek bode hry. Myslím, že chýbať ti môžu asi tak 3 karty, ktoré vieš vyhrať len na bále s Triss (k tomu sa už logicky nevrátiš), zvyšok ide v pohode akurát si nedokážeš potom dokončiť quest "zberateľská vášeň".

Stačí pochopiť princíp gwintu (môžeš skúsiť youtube) a je to veľmi jednoduchá hra, ktorú môžeš vyhrať vždy.