Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uplay synchronizace selhala

Zdravím přátelé. Asi je to hodně řešené téma, ale nemám teď zrovna hromadu času zde sedět a hledat podobné témata tomuhle, takže se omlouvám, že to sem dávám znova.
Zakoupil jsem si The Division a v momentě, kdy mi hra napsala, že je z části hratelná, tak jsem jí chtěl zkusit. Bohužel se zasekla a nechtěla spolupracovat, nepustila mě ani do správce úloh, ani přes ctrl alt del. A po několika minutách čekání jsem provedl restart PC. No bohužel od té doby mi při zapnutí a vypnutí hry Uplay vyhodí, že synchronizace s cloudem selhala. Nicméně hra evidentně běží bez problémů a postup uložený je. Ale docela mě to irituje. Nějaké nápady, jak to vyřešit. Co jsem brouzdal Googlem, tak jsem se o moc chytřejším nestal.
PS: v PC není žádná warez hra od ubi. Ani jiný warez software.
Děkuji předem za každý tip.

Jo, dobře, už jim to tam píšu. Zkusil jsem snad vše, co jsem našel na netu a nic. Takže support bude asi jediná možnost.
Ale děkuju všem. Téma nechám otevřené, dokud se neozvou z Uplay, a pak to sem dám, aby do budoucna věděli i ostatní, kterým se tenhle problém přihodí.