Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta Vice City prosím o pomoc

Dobrý den moc prosím o pomoc... mám gta vice city a strašně starej shitovej pc.. nemá smysl sem psát parametry... ale parametry splnuju a hra mi seká když je někde na obrazovce kouř (pneumatiky a hlavně ze zbraní to seká dost) nešlo by to nějak vypnout ? Jakkoli prostě dostat ze hry kouř? Pomocí nvidia control panel v nastavení grafiky jsem tu hru udělal krásně hratelnou a ani vzhledově nevypadá vůbec zle. Jen ten kouř no to mě fakt štve když už sem to zprovoznil takto a v plynulém hraní brání už jen jedna věc.
Upravena velikost písmen. (Kurt)
Změna předmětu, původně: GTA VICE CITY PROSÍM O POMOC (Kurt)

Cukání má jen dva důvody z pohledu GPU, špatný ovladač (nevychytané mouchy), pomalá sběrnice. Karta nemůže tak rychle odesílat zpracované textury, proto je na výběr z 64 - 128 - 192 - 256 - 512 bitů pro VRAM. To tam není pro legraci, v momentě, kdy GPU již nemůže, naváže v přerušeném místě dalšími daty a cuknutí je zde. Nejde o to, že by nestačil výkon samotného GPU procesoru na kartě.