Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prohozené zvukové kanály jen ve hrách

Ahoj, trápí mě ve hrách dost velký problém. Mám ve sluchátkách otočený zvuk: pravo slyším z leva a naopak, co je vepředu slyším zezadu. Myslel jsem, že jsou sluchátka vadné, ale když si udělám tento test watch slyším správně kanály levý a pravý jedou jak mají, takže je to problém prostorového zvuku. Dělá to ve hrách, ale ve všech různých, kde je prostorově udělaný zvuk (Counter strike, PUBG, WoT,..). Nevím čím to je a jak to odstranit, sou hry kde je to jedno, ale kde je životně důležité slyšet kroky nepřítele odkud jde, odkud střílí a je to prostorově udělané, tak je to pro mě fatální. Sluchátka jsou bohužel navrženy, tak abych seděly jen jednou stranou a nemůžu je tudíž otočit trvale. Ale když je otočím slyším to jak mám. A není to sluchátkama jako kusem hw, zapojím jiné a je to stejné. Takže je to někde v pc problém. V žádných hrách není nastavení na otočení zvuku, a v softwaru zvukovky ani windows to taky najít nemůžu. Prosím jak to spravit?
// tento prostorový test mi funguje jak má, dělá to opačně jen ve hrách nechápu watch

No, ale vypadá borec vyzkoušel všechno a nevymotal se z toho :(. Proč mám zas něco extra smůla na paty. Zkusím ty ovladače, ale bojím se, že je to hw problém něco přehozené v pc.. Dělá to na všech konektorech přední i zadní, moje sluchátka jsou na usb. Zkoušel jsem i jiné na jack a bylo to stejné.