Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emulátor

Zdravím ve spolek!

Mám jeden problém a doufám, že mi zdejší komunita pomůže tento problém vyřešit. Rád bych po čase zahrát Heroes of Might and magic III. Hru mám originál, ale bohužel mi na Win 10 neběží. Mám koupený HD remaster, ale tam nejsou datadisky, které ze hry dělaly to pravé ořechové. Zkoušel jsem pátrat po emulátorech, které by dle legendy měly umožňovat spustit starší programy na nových operačních systémech. Leč narazil jsem na problémy. Prvním je, jaký emulátor mám stáhnout? Našel jsem jich spoustu a upřímně nevím, který je ten pravý, jelikož většina se zabývá konverzí z androidu na win atd... Nakonec jsem si stáhnul VMware Workstation, ale absolutně nevím, jak s tím pracovat, což je druhý problém.

Děkuji za konstruktivní rady.

Taky se nabízí možnost reinstalace na Win 7 nebo Win xp a nebude třeba žádných emulátorů. Navíc když budeš mít starší, lepší a univerzální systém, tak se v budoucnosti vyvaruješ podobným problémům a nebudeš už muset takovéhle nesmysly řešit.