Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu- staré adventury

Dobrý den vážení.Mám doma jeden extrémě slabý počítač (pro představu co to je za šunku má to nějakých 360 mb ram :d).Rád bych kdyby jste mi sem poradili nějaké adventury (nemusí být nutně české ale mohly by být hlavní je když bude ! český dabing !) ... jsem milovníkem těchto kratochvílí a dlouho jsem si žádnou pěknou nezahrál... moje výhoda je že jsem jich zatím ani moc nehrál... takže co jsem dohrál: celou sérii her polda, nibiru:posel bohů, posel smrti. (ano moc jsem jich nehrál vím :)) děkuji všem za radu.

Edit: jop, ještě doplním těm co to nedošlo :d samozřejmě nějaké staré co rozjedu na extrémní herce jako je ten můj pc.Ale ono stejně těch adventur asi dnes moc nevychází takže budete psát nějaké staré... :) ještě jednou díky :-)))))
Upravena velikost písmen. (Kurt)

No, tim ceskym dabingem jsi to dost zazdil, to moc na vyber mit nebudes, napada me Tajemstvi osliho ostrova a 7 dni a 7 noci. Bud si to zprznis navodem, nebo u toho ten svuj krap roztriskas.

Jo a Horke leto "Jsem obyčejnej kluk. Kluci mi říkaj Rambo a holky kreténe."
Jeste Agent Mlicnak, ale nevim jestli je to dabovany.

Tak nemusí to být český dabing ale čeština angličtině moc rozumím:-/ .No jako jsem zvyklej třeba polda je taky celkem téžká a často máš prostě problém pochopit co po tobě ta hra chce.Takže bohužel často musím sahat po návodu každopádně díky.

Ještě mě napadají první dvě Syberie, ale nevím, zda to ten PC utáhne. Existují verze s českými titulky i amatérský český dabing (preferuji angličtinu, moc mi nesedí hlasy dabérů.. ale zadarmo se zázraky čekat nedají, profi dabing stojí statisíce/milióny).