Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu- staré adventury

Dobrý den vážení.Mám doma jeden extrémě slabý počítač (pro představu co to je za šunku má to nějakých 360 mb ram :d).Rád bych kdyby jste mi sem poradili nějaké adventury (nemusí být nutně české ale mohly by být hlavní je když bude ! český dabing !) ... jsem milovníkem těchto kratochvílí a dlouho jsem si žádnou pěknou nezahrál... moje výhoda je že jsem jich zatím ani moc nehrál... takže co jsem dohrál: celou sérii her polda, nibiru:posel bohů, posel smrti. (ano moc jsem jich nehrál vím :)) děkuji všem za radu.

Edit: jop, ještě doplním těm co to nedošlo :d samozřejmě nějaké staré co rozjedu na extrémní herce jako je ten můj pc.Ale ono stejně těch adventur asi dnes moc nevychází takže budete psát nějaké staré... :) ještě jednou díky :-)))))
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Ještě mě napadají první dvě Syberie, ale nevím, zda to ten PC utáhne. Existují verze s českými titulky i amatérský český dabing (preferuji angličtinu, moc mi nesedí hlasy dabérů.. ale zadarmo se zázraky čekat nedají, profi dabing stojí statisíce/milióny).