Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta V

Neskutočne seká a všetko mám na low ....

Amd radeon hd 7000
Intel pentium inside
Notebook
Ram 4 gb
Windows 10

Nieje nato dáky patch?

Vyjadřuješ se jak vzpurné malé děcko, někde na rozhraní školy a základní školy.

Já zase chci, aby králíci snášeli vejce a den měl 26 hodin! A dupnu si, DUP! DUP! Chci to! A nezajímá mě, že mi všichni říkají, že to nejde, prostě to chci!

---
Ještě by ses mohl domluvit s Houserama (Sam & Dan) a pořádný patch sám napsat nebo je o to požádat.

Máš šunku, na tom ti to prostě líp nepojede. Ano, jsou různé módy, které ti zvýší výkon - ale v řádu jednotek procent (viz. tehdy na špatně optimalizovanou GTA IVku).

Tvůj dotaz, to je jak chtít po Škodovce 120 sériovce, aby ti vyhrávala závody F1, když někde koupíš opravdu kvalitní benzín...