Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta V

Neskutočne seká a všetko mám na low ....

Amd radeon hd 7000
Intel pentium inside
Notebook
Ram 4 gb
Windows 10

Nieje nato dáky patch?

Vyjadřuješ se jak vzpurné malé děcko, někde na rozhraní školy a základní školy.

Já zase chci, aby králíci snášeli vejce a den měl 26 hodin! A dupnu si, DUP! DUP! Chci to! A nezajímá mě, že mi všichni říkají, že to nejde, prostě to chci!

---
Ještě by ses mohl domluvit s Houserama (Sam & Dan) a pořádný patch sám napsat nebo je o to požádat.