Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NVidia inspector a omezeni FPS ve hrach

Zase dotaz od kamose.

Chce omezovat ve hrach FPS na 60. Rika, ze je pro nej nesmysl vic FPS, kdyz pomalu nerozezna nad 30. Mysli, ze by se grafika nemusela aspon pri hrach tolik hrat a teda byt i hlucnejsi, jak se snazi vetraky chladit.

Nasel na to program, ktery by to mel umet, pokud to neumi hra (casto), ten NVidia inspector.

Zajima ho, jestli to jde omezovat i nejak jednoduseji a k cemu vsemu by mohl ten NVidia inspector pouzivat, takze pokud ho nekdo pouziva, tak by mohl dat tipy.

Diky.

Já mám v-sync zapnutý úplně všude (kromě Minecraftu na starém PC), v mnoha stovkách her. Podobné věci jsem nikdy nepozoroval, nezaznamenal, vše mi běží plynule, bez záseků, nic mě v hraní čehokoliv neomezuje. Nehraju ale multi. A nehoním se za frekvencemi, 60Hz mi plně dostačuje.

A teď do mě, 144, 320 či bžiliónhertzoví fanoušci.

- Volà, kdyz jsem spolupracoval na vyvoji mensich her (Unity3D, Maya/Blender , Blender Game) jsme standartne vse delali na 60FPS coz koresponduje 16ms, takze resit ilag u V-Sync nema na 60Hz nejak podstatny vyznam.

Redmarx
- Nvida inspektor nepouzivam, ale nastaveni vertikalni sync mas i v Nvidia panelu, kde vyberes urcitou hru (nebo "global" pro vsechny) -> nastaveni/prispusobeni -> a v nabidce najdes Vsync a zadas "adaptivni Nvidia" rucne.
* Jestli te zajima co je Half, tak je to zamknuti na 30frames/s
[GTX-680-120.jpg]