Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam problem se servery

Ahoj. Mam delikatni otazku na nejakeho odbornika. Poridil jsem novy ntb s Win 10 na kterem mi z nejakeho duvodu nechce nabehnout zadny server na steamu v browseru ani primo ve hre. Vse bezi pres stejny router a na stolnim pc vse funguje normalne s win 7. Diky

V klientovi Steam skús zmeniť server.
V NB si skontroluj, či máš aplikáciu steam.exe povolenú - hra pri spustení požaduje pripojenie/overenie účtu a to robí cez Steam klienta (a ten nemusí byť vo firewalle povolený = nepripojí sa). Browser používa rovnaké pripojenie (adresu) ako klient k pripojeniu k serveru.