Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TES Online

Zdravim chcem sa optat, že keď kúpim the elder scrolls online či sa ešte musia tie mesačne poplatky dávať abo nie lebo nikde som to nenašiel. Dik.

V březnu roku 2015 byly odstraněny měsíční poplatky, ale hra se stále musí zakoupit pro hraní. Měsíční poplatky jsou momentálně dobrovolné a hráčům zpřístupňují veškerá DLC a další bonusy, které předplatitelům ovšem nedávají žádné výhody nad neplatiči.

To jsi teda moc nehledal.