Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostal jsem Far Cry 5…

…jako dárek za pořízení SSD Samsungu ;-) Po více než 1/4 roku jsem to vůbec nečekal - ani jsem nevěděl, že něco takového očekávat mám.

Na UPlay. Staženo, nainstalováno (na starý PC, i5-3750, nV770/2GB, 8GB RAM). Nastaveno na "vysoké", v testu to jen jednou kleslo na 37fps. České titulky.

Pěkná hra to bude :-)

Hrál jsem to jen chvilku, není čas. Chci se zeptat: tam se střídá den a noc jak třeba v GTA? Nebo je to podle misí?

To ja dostal kdysi akorat tak Destiny 2. Otresna hra, jeste k tomu na Uplay a muselo se to nejak slozite aktivovat pres jakysi nvidia ucet... Ke vsemu jsem si to musel googlit abych vubec pochopil kde a co delat a kdyz jsem to videl, tak jsem ten blbej kupon nekam hodil a kaslal jsem na to.

Zvlastni, po me to chtelo jeste nejaky nvidia ucet. Experience mam z nutnosti jen kvuli shadowplay, takze nejaky dementni fanclub ucet nemam. A rozhodne to neni kvuli nejake ochrane, pochybuju ze to maj jakkoli vazane na konkretni kartu, jen chtej vic followeru na twitru/fajzbuku. Me je to celkem putna, ta hra je otresna.

Nechce to po tobě žádný Nvidia účet, stačí být přihlášen do Experience. A je to kvůli ochraně před prodejem, experience zkontroluje jestli máš grafiku, ke které se ty hry dávali - u mě rocket league (byl k 10xx kartám) - vlastnil jsem ho a chtěl jsem ho dát kámošovi - ouha, nejde, má 780ku a Experience nedovolí.

Nakonec jsme to vyřešili mým logem na jeho účet