Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostal jsem Far Cry 5…

…jako dárek za pořízení SSD Samsungu ;-) Po více než 1/4 roku jsem to vůbec nečekal - ani jsem nevěděl, že něco takového očekávat mám.

Na UPlay. Staženo, nainstalováno (na starý PC, i5-3750, nV770/2GB, 8GB RAM). Nastaveno na "vysoké", v testu to jen jednou kleslo na 37fps. České titulky.

Pěkná hra to bude :-)

Hrál jsem to jen chvilku, není čas. Chci se zeptat: tam se střídá den a noc jak třeba v GTA? Nebo je to podle misí?

- Strida se "den" a "noc" jako v GTA (taktéz OpenWorld, navíc FC5 ma opravdu hodne hodne misi, na kazdém rohu).

Pěkná hra to bude

- To pust strécu spis na té tvoji druhé PC sestave na GTX@1070, myslim ze krajinka bude trosicku o necem jiném :-)
* Jinak na stabilnich 1080p@60FPS to utahne i stredni sestava
PS : Sakra, sem ho mel s tebou za neco vykseftovat, FC5 hraji na XBOX X, na PC jsem ho nezakoupil, kvuli UPLAY a ze nema pod STEAM trofeje, ale urcite bych ho do mé herni Steam zbirky pridal, to jo ..

Jako pech no, ale ten BIOS to mozna vyresi, me se to stalo uz nekolikrat u desek "MSI" ale hlavne u Ryzenovcu, u Intelu nemoznost zvysit frekvenci RAM (kde frekvenci v DCH nebral mustek) kde az po UP BIOSu kde byly korektne rozeznany (diky novejsimu firmware).
* Koupit kompl za x tisic korun a zjistit prakticky chvilku po koupy ze neco neni vporadku uz zestartu minimalne nasere. (Ale jestli te to uklidni, stava se to casto a stale je moznost ze problém zmizi po aktualizaci micro codu)

Pokud skládám PC tak automaticky kontroluji/aktualizuji BIOS, nevím proč se nato CZC vybodlo navíc to testují a myslím, že máš k tomu protokol.
Za možná chybný paměť modul je zodpovědný výrobce a to zvláště pokud jde o set který by měl být testovaný.
(možná, že ta vánoční doba složení asi nebyla zrovna vhodná a to ohledně pečlivosti)

To ja dostal kdysi akorat tak Destiny 2. Otresna hra, jeste k tomu na Uplay a muselo se to nejak slozite aktivovat pres jakysi nvidia ucet... Ke vsemu jsem si to musel googlit abych vubec pochopil kde a co delat a kdyz jsem to videl, tak jsem ten blbej kupon nekam hodil a kaslal jsem na to.

Zvlastni, po me to chtelo jeste nejaky nvidia ucet. Experience mam z nutnosti jen kvuli shadowplay, takze nejaky dementni fanclub ucet nemam. A rozhodne to neni kvuli nejake ochrane, pochybuju ze to maj jakkoli vazane na konkretni kartu, jen chtej vic followeru na twitru/fajzbuku. Me je to celkem putna, ta hra je otresna.

Nechce to po tobě žádný Nvidia účet, stačí být přihlášen do Experience. A je to kvůli ochraně před prodejem, experience zkontroluje jestli máš grafiku, ke které se ty hry dávali - u mě rocket league (byl k 10xx kartám) - vlastnil jsem ho a chtěl jsem ho dát kámošovi - ouha, nejde, má 780ku a Experience nedovolí.

Nakonec jsme to vyřešili mým logem na jeho účet