Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co-op hra pro tri pres net

Zdar,
mam dva kamose se kteryma premyslime, ze bychom chteli zkusit nejakou hru, kde by v kooperacnim rezimu mohli kampan hrat dohromady tri lidi. Je neco takoveho a pripadne by to nemuselo byt nejak narocne. Ja a jeden kamos mame GTX1070 a GTX1050Ti, ale ten treti ma GF 7600GS, nicmene premysli o novem PC (upgradu), kde by mohl vzit ten RyZen 3 2200G s integrovanou RX Vega, ale predpokladam, ze to zase takovy dobry vykon, aby nam dvema stacil mit nebude, ale lepsi PC je u neho vylouceny, nema na to.

Je takova hra? Nevim jak to u multi her chodi, ale nebyli bychom na LAN, ale normalne bychom se pripojili pres net nejak.

Jo zanr by mela byt akce, rpg nebo neco tak, proste ne sportovni a ne strategie.

Myslim, ze to nejsou hry, ktere jsem mel na mysli. (auta = sport ne)

Spis jsem myslel hry jako Lara Croft and the Guardian of Light, kde mas normalni kampan jako v single playeru, ale mohou to hrat dva lidi a spolupracuji spolu. Jako nemusi to byt izometricke, to vubec ne a muze to byt jiny zanr, ale zhruba co myslim. Akorat ja potrebuju, protoze jsme tri, aby se tam dali ovladat tri postavy v tom co-op rezimu, kdezto ta Lara Croft je pro jednoho az dva hrace.

Pokud by existovala nejaka takova hra, stara nenarocna, tak by to bylo dobre hned, ale jinak spis pocitame, ze bychom si neco zahrali az prave potom upgradu toho pocitace kamose.

Nějakej coop měl FarCry 4 ale tuším že jen pro dva lidi.
Pak Assassins Creed Unity, kde jste mohli hrát za Assasiny spolu, ale nevim jestli to byla kampaň.
Další kampaň která je buď singl nebo multi je Left4Dead, to by rozběhal i ten starej PC.

ale asi to jsou hry která nehledáš, tudíž víc asi poradit nedovedu

icepower32:

Hledam vyslovene co-op pro tri. Zaujalo me to Left 4 Dead, koukal jsem, ze je okonce i Left 4 Dead 2, ale obe hry maji co-op pro ctyri. Je mozne hrat ve trech a ctvrtej by byl bot? dekuju.

Dekuji i ostanim, podivam se i na ostatni.

OK, diky, tak Left 4 Dead zkusime.

Z dalsich me zaujal jen:

Ghost Recon Wildlands: Ten samej dotaz, jde hrat ve trech a ctvrteho ovladat jako bota? A druhej dotaz, jestli myslite, ze to na tom procesoru RyZen 3 2200G az ho kamos poridi, bude hratelny? Preci jen je to hra z minuleho roku a ten levny procesor s integrovanou grafikou nevim no.