Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - UPlay - SC Conviction

Cus,
na Steamu jsem instalnul hru Splinter Cell Conviction. Hra vyzaduje UPlay, kam se mi pridala OK, ale Steam mi ukazuje, ze po spusteni hry budu potrebovat klic, ktery nekam? pridam. Nevim kam, mozna ma neco vybehnout, ale me se to sekne na hlasce:

Establishing network connection. Please wait

Nikdy jsem jeste nepripojoval Steam s Uplayem, tohle je prvni hra. Co s tim delat?

Řešení:

Dekuju hlavne snco1301. Diky tobe me to nedalo a zkousel jsem tak dlouho az jsem na to prisel.

Podle vseho je se hrou nekompatibilni personal firewall. Hra ma asi pozadavek na nejaky nestandardni port, ktery firewall vzdy zavira. Dal jsem totiz v programu "Allow Traffic", cimz povolim veskerou komunikaci a hra nefungovala. Takze jsem logicky usoudil, ze musim hledat jinde. Jenze nedalo mi to, kdyz jsem vyzkousel uplne vsechno vcetne vypnuti rizeni uzivatelskych uctu a stale nic. Zkusil jsem teda firewall uplne ukoncit, vypnout ho kompletne a nahle to funguje.

Delam ted to, ze kdyz chci hrat tuhle hru, tak vypnu ten PrivateFirewall 7 a zapnu Windows Firewall, abych byl nejak chranen a bezi to OK.

Stejne je to divny, protoze jsem hral spoustu her a u zadne jine se to nestalo.

Dekuju hlavne snco1301. Diky tobe me to nedalo a zkousel jsem tak dlouho az jsem na to prisel.

Podle vseho je se hrou nekompatibilni personal firewall. Hra ma asi pozadavek na nejaky nestandardni port, ktery firewall vzdy zavira. Dal jsem totiz v programu "Allow Traffic", cimz povolim veskerou komunikaci a hra nefungovala. Takze jsem logicky usoudil, ze musim hledat jinde. Jenze nedalo mi to, kdyz jsem vyzkousel uplne vsechno vcetne vypnuti rizeni uzivatelskych uctu a stale nic. Zkusil jsem teda firewall uplne ukoncit, vypnout ho kompletne a nahle to funguje.

Delam ted to, ze kdyz chci hrat tuhle hru, tak vypnu ten PrivateFirewall 7 a zapnu Windows Firewall, abych byl nejak chranen a bezi to OK.

Stejne je to divny, protoze jsem hral spoustu her a u zadne jine se to nestalo.