Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - UPlay - SC Conviction

Cus,
na Steamu jsem instalnul hru Splinter Cell Conviction. Hra vyzaduje UPlay, kam se mi pridala OK, ale Steam mi ukazuje, ze po spusteni hry budu potrebovat klic, ktery nekam? pridam. Nevim kam, mozna ma neco vybehnout, ale me se to sekne na hlasce:

Establishing network connection. Please wait

Nikdy jsem jeste nepripojoval Steam s Uplayem, tohle je prvni hra. Co s tim delat?

Řešení:

Dekuju hlavne snco1301. Diky tobe me to nedalo a zkousel jsem tak dlouho az jsem na to prisel.

Podle vseho je se hrou nekompatibilni personal firewall. Hra ma asi pozadavek na nejaky nestandardni port, ktery firewall vzdy zavira. Dal jsem totiz v programu "Allow Traffic", cimz povolim veskerou komunikaci a hra nefungovala. Takze jsem logicky usoudil, ze musim hledat jinde. Jenze nedalo mi to, kdyz jsem vyzkousel uplne vsechno vcetne vypnuti rizeni uzivatelskych uctu a stale nic. Zkusil jsem teda firewall uplne ukoncit, vypnout ho kompletne a nahle to funguje.

Delam ted to, ze kdyz chci hrat tuhle hru, tak vypnu ten PrivateFirewall 7 a zapnu Windows Firewall, abych byl nejak chranen a bezi to OK.

Stejne je to divny, protoze jsem hral spoustu her a u zadne jine se to nestalo.

Je to mozny (dal ctete nad 18 let), ze jsou to takovy kurvy?

https://forums.ubi.com/showthread.php/261947-Establishing-Network-Conection-problem/page2

Well, SKIDROW released a crack which seems to work perfectly.

Na webovem foru Ubisoftu radej na toho hajzla pouzit crack. ::)

Hru mam bohuzel delsi dobu, ale jestli to dneska nevyresim, stejne zkusim Steam zazadat o refund, to snad uvidej, ze jsem to poprve nainstaloval dneska a nemam to aktivovanny v UPlay, kdyz nemam kam zadat ten kod.

Jenze tich her Steam - UPlay mam vic. Tohle dela u vsech nebo jen u tyhle hry?

Jak Ubisoftu, tak Steamu jsem napsal, ze me serou, ze musim pouzit crack na koupenou hru, aby fungovala.

Oba reagovali, ze crack nedoporucujou. Steam napsal, ze to resit nedokazou, ze musim s vydavatelem, ale ze budou radi, kdyz jim dam vedet, jak to dopadlo a pripadne reseni. Ubisoft si napsal o vypis z dxdiag a msinfo, ktery jsem obratem poslal a od te doby bez reakce, uz je to skoro tyden, takze na me kaslou, asi to fakt dopadne tak, ze skoncim u cracku.

Ja jim dam, pristi hru od Ubisoftu si poridim zadarmo warez, kdyz jsou tak neschopny, ze i na placenou hru mam pouzivat crack. Jako vytocili me maximalne, uz mam na blacklistu EA, dam tam i Ubisoft.

To bohuzel nelze. Musis pouzit obe sluzby, pokud hru koupis pres Steam. Navic to vypada, ze hra krachne az ve chvili, kdy Steam pred rizeni UPlay, takze pravdepodobne by SC Conviction nefungovala ani tak, tezko rict.

Jeste jednou teda:

1. Hru nainstaluji pres Steam.
2. Hra se prida do Uplay.
3. Steam vygeneruje serial number, ktery zkopiruji do schranky a je nutne ho zadat do hry pri spusteni.
4. v UPlay pustim hru. Alternativne ve Steamu pustim hru, spusti se UPlay a spusti se hra.
5. Hra napise "Establishing network connection. Please wait".
6. KONEC, dal se nedostanu, tudiz ani nezadam serial number ze Steamu.

Mas SC Conviction na UPlay? Funguje?

dekuju

mam Win7, ale mohu to zkusit instalnout i na Win10.

Kdyby nekdo vedel s tim serialem, tak prosim o info.

Tak jsem to stáhnul ze Steamu a hru spustil (ze Steamu ) a hra jede v pohodě.

Hru mám už dlouho

Tu hru jsi instaloval ted znovu nebo proste to info je ze driv?

Proc se ptam. Ze me napada, ze treba to nejde kvuli necemu az ted a driv to fungovalo, nejaky problem na registracnich serverech Ubisoftu nebo pak tomu rozumim tak, ze ten kod staci zadat jednou a pak uz se to da nainstalovat kdykoli jakoli a bez kodu?

Dekuju hlavne snco1301. Diky tobe me to nedalo a zkousel jsem tak dlouho az jsem na to prisel.

Podle vseho je se hrou nekompatibilni personal firewall. Hra ma asi pozadavek na nejaky nestandardni port, ktery firewall vzdy zavira. Dal jsem totiz v programu "Allow Traffic", cimz povolim veskerou komunikaci a hra nefungovala. Takze jsem logicky usoudil, ze musim hledat jinde. Jenze nedalo mi to, kdyz jsem vyzkousel uplne vsechno vcetne vypnuti rizeni uzivatelskych uctu a stale nic. Zkusil jsem teda firewall uplne ukoncit, vypnout ho kompletne a nahle to funguje.

Delam ted to, ze kdyz chci hrat tuhle hru, tak vypnu ten PrivateFirewall 7 a zapnu Windows Firewall, abych byl nejak chranen a bezi to OK.

Stejne je to divny, protoze jsem hral spoustu her a u zadne jine se to nestalo.