Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkopírování steam+hra bez nového stahování + možnost hraní offline

Ahoj, stáhl jsem si steam klient (nechápu proč to má giga) – je v program Files x86. Dále jsem si stáhl jednu hru , co má 14GB ve složce Steam library(což mě taky překvapuje, ale budiž, je asi modernější, jde o "remake" Warcraftu)

Chci to obojí dostat do dalšího PC. Bez nutnosti stahování, nejsem blázen abych podruhé stahoval 17GB. Po té co to nakopíruji do příslušných složek je asi nutné provést ještě nějaké zápisy/upravy
. Kde?
Další věc, že Steam library byla v jiném umístění než chci nyní (byla na samostatném disku např U:), nyní ji chci mít jinde (a nedělat kvůli tomu nový disk). Jakou upravu musím pro toto udělat?

Další věc, co mě zajímá, je nutné se někde kvůli tomu registrovat? Pokud ano, je možná použít stejné údaje jako v 1. instalaci? A když si budu chtít hru zahrát, je nutné se někam přihlašovat, nebo připojovat přes internet? Chtěl bych to hrát po lokállní síti.

• Ano, staci hru jen prekopirovat do slozky Steam/steam aps/common (zde jsou nainstalované vsechny hry).
* Takle nemusis urcitou hru znovu stahovat, jen zadas klasicky klik "pozadovana hra" -> "instalace", nasledovne se ukaze instalacni ramecek, kde bude napsane, "obeveni dosavadnich souboru" po skonceni validace se dohraji chybejici soubory (v pripade ze je potreba) a hotovo, muzes hrat.

• Offline ? Zalezi, nektere hry, musi byt alespon spusteny jednou "Online", pro moznost hrani "Offline".