Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkopírování steam+hra bez nového stahování + možnost hraní offline

Ahoj, stáhl jsem si steam klient (nechápu proč to má giga) – je v program Files x86. Dále jsem si stáhl jednu hru , co má 14GB ve složce Steam library(což mě taky překvapuje, ale budiž, je asi modernější, jde o "remake" Warcraftu)

Chci to obojí dostat do dalšího PC. Bez nutnosti stahování, nejsem blázen abych podruhé stahoval 17GB. Po té co to nakopíruji do příslušných složek je asi nutné provést ještě nějaké zápisy/upravy
. Kde?
Další věc, že Steam library byla v jiném umístění než chci nyní (byla na samostatném disku např U:), nyní ji chci mít jinde (a nedělat kvůli tomu nový disk). Jakou upravu musím pro toto udělat?

Další věc, co mě zajímá, je nutné se někde kvůli tomu registrovat? Pokud ano, je možná použít stejné údaje jako v 1. instalaci? A když si budu chtít hru zahrát, je nutné se někam přihlašovat, nebo připojovat přes internet? Chtěl bych to hrát po lokállní síti.

Předmět Autor Datum
Steam nainstaluj na libovolný počet PC. Po instalaci se přihlásíš svými registračními údaji (login/h…
L-Core 10.03.2018 15:59
L-Core
Nevím o jakou hru jde, ale před lety jsme s kámošem hráli po LANu Armu z jednoho steam účtu. Stačilo…
kravitch 13.03.2018 22:52
kravitch
• Ano, staci hru jen prekopirovat do slozky Steam/steam aps/common (zde jsou nainstalované vsechny h…
XoXoChanel 14.03.2018 12:35
XoXoChanel
ta hra je určitě free (DOTA2). A jde třeba udělat, že si udělám virtuální PC, který pak spustím více…
bartenn 20.03.2018 15:14
bartenn
Ty chceš spouštět jeden virtuální PC ve stejném okamžiku na více fyzických počítačích? To si nedoved… poslední
L-Core 20.03.2018 18:59
L-Core

Steam nainstaluj na libovolný počet PC. Po instalaci se přihlásíš svými registračními údaji (login/heslo) a v knihovně budeš mít automaticky všechny zakoupené hry.

Začneš stahovat tu hru (určíš si, kde se má instalovat), jakmile se stahování zahájí, zastavíš to. A na to místo překopíruješ tu hru z druhého PC.

Ze svého účtu můžeš hrát v jeden okamžik jen jednu hru. Nejde to, mít Steam na pěti PC a hrát najednou na pěti. Pokud chceš hrát "2x" na LANce, musím mít dva účty a na každém tu hru koupenou.

• Ano, staci hru jen prekopirovat do slozky Steam/steam aps/common (zde jsou nainstalované vsechny hry).
* Takle nemusis urcitou hru znovu stahovat, jen zadas klasicky klik "pozadovana hra" -> "instalace", nasledovne se ukaze instalacni ramecek, kde bude napsane, "obeveni dosavadnich souboru" po skonceni validace se dohraji chybejici soubory (v pripade ze je potreba) a hotovo, muzes hrat.

• Offline ? Zalezi, nektere hry, musi byt alespon spusteny jednou "Online", pro moznost hrani "Offline".

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru