Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prince Of Persia - Warrior Within - Kill griffin

Dobrý den,

Na úvod chci říct, že se odmítám bavit o tom, že řeším hru více jak 10 let starou.

Dostal jsem se až k Mask of the Wraith (Maska duchů), při cestě zpět na mě zaútočil griffin.

I přes použití běžné taktiky jeho zabití, jsem ho nemohl porazit i s téměř dvojnásobnou životností, přitom to ostatní zvládli dokonce i na těžkou obtížnost (já mám lehkou).

Zprvu jsem myslel, že mám smůlu, ale problém byl někde jinde.

Nakonec jsem ho našel, po každém zásahu mně vždy nelogicky klesne životnost, což se ostatním nestane.

Nevíte, prosím Vás, proč se to děje a hlavně jak to spravit.

Předem děkuji

Některé sekundární zbraně dávají větší poškození za cenu ztráty části životů hráče s každým úspěšným úderem. Nejde se ale takhle zabít, při určitě hodnotě životů (plácnu - desetina) už tě vlastní meč nezraňuje.

Tip: za Sand Wraitha se ti samy od sebe doplňují písky času, když bude griffon nečinný, zpomal čas a ubereš mu tak více životů. Když te sekne vrať čas a jeho útoku se vyhni nebo zvol jiný postup.