Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subnautica, nevím jak dál

Může mi někdo vysvětlit jak se tohle proboha hraje? Mám tam teď 2 "úkoly", nebo jak to nazvat o jednom záchr. modulu na mělčině a druhém ve 100m ať se tam ochomejtám a sbírám co se dá, nic to nepomáhá, ty úkoly tam jsou prostě pořád a ve hře se nemůžu pohnout dál. Věci v záchr. modulu jsem dávno opravil a přehrál si ty tupy kecy z vysílačky. Obrázky značící zdraví, jídlo, vzduch, ... v mojí hře vypadají úplně jinak než ty co jsou ve videonávodech na youtube. Další sranda je že si nemůžu vyrobit síťovinu potřebnou pro výrobu obleku. Vyrobit ji prostě nelze, protože ji ten "výrobník" v záchr. modulu ani nenabízí. Co jsem se díval na její výrobu jsou třeba kousky chaluh, ale ty mi vzít prostě nejde a můžu do nich sekat jak chci. Po několika sekancích chaluha zmizí a hotovka, v inventáři z ní nemám nic. Děkuji za rady, bohužel se zdá že hra je silně zabugovaná a měl bych hledat patche, nebo to prostě zabalit :(

Že všeho nejdřív musíš jít do Aurory (ta velká loď) a najít tam plánky na sestavení únikový rakety (Vem si:skener, nůž, řezačku na tyzaseklý dveře, hasák, jídlo a pití a ještě takovou tu zbraň díky který můžeš posunovat objektama myslím], že i pulsní dělo) pak sestav raketu a odleť z planety a dohrál si hru.finito no problém.

Nehraju to, mám to akorát v Epic knihovně, ani toho klienta jsem nestahoval.

Hledat patche nepochybně nemusíš, protože to bude stejné jako u všech klientů: vždy stahuješ poslední verzi, včetně všech dostupných oprav.

---
Pokud stihnu do Vánoc uzávěrku (musím!), mám v plánu aktualizaci češtiny do Cities Skylines, a pak bych možná toho klienta a hru zkusil…