Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subnautica, nevím jak dál

Může mi někdo vysvětlit jak se tohle proboha hraje? Mám tam teď 2 "úkoly", nebo jak to nazvat o jednom záchr. modulu na mělčině a druhém ve 100m ať se tam ochomejtám a sbírám co se dá, nic to nepomáhá, ty úkoly tam jsou prostě pořád a ve hře se nemůžu pohnout dál. Věci v záchr. modulu jsem dávno opravil a přehrál si ty tupy kecy z vysílačky. Obrázky značící zdraví, jídlo, vzduch, ... v mojí hře vypadají úplně jinak než ty co jsou ve videonávodech na youtube. Další sranda je že si nemůžu vyrobit síťovinu potřebnou pro výrobu obleku. Vyrobit ji prostě nelze, protože ji ten "výrobník" v záchr. modulu ani nenabízí. Co jsem se díval na její výrobu jsou třeba kousky chaluh, ale ty mi vzít prostě nejde a můžu do nich sekat jak chci. Po několika sekancích chaluha zmizí a hotovka, v inventáři z ní nemám nic. Děkuji za rady, bohužel se zdá že hra je silně zabugovaná a měl bych hledat patche, nebo to prostě zabalit :(

Předmět Autor Datum
Nikdo nepaří? Oblek už mám, ale že nevím jak dál což praví nadpis bohužel platí dál. Tak se budu pla…
Boss_1 02.03.2018 16:33
Boss_1
Hele zabugovaný to asi nebude - já to hrál chvilku, mám tušim 4 hodiny a se Seamothem jsem zakotvil…
Depaje 02.03.2018 17:41
Depaje
Že všeho nejdřív musíš jít do Aurory (ta velká loď) a najít tam plánky na sestavení únikový rakety (…
Nasovniek 07.01.2020 22:28
Nasovniek
Možná už to za těch 22 měsíců vyřešil. poslední
Karel04 10.01.2020 17:12
Karel04
Jsi nikdy nehrál budovatelské a průzkumné hry ? Místo v inventáři máš ? Potom bys měl dostat po seká…
CreativanDevil 03.03.2018 13:45
CreativanDevil
Oblek z chaluh už mám, disk vezmu, ale úkol je stejně stále aktivní i když je splněn a plete se mi t…
Boss_1 04.03.2018 19:16
Boss_1
Hraj hru, protoze Te bavi, ne proto, ze je aktualne popularni. Treba takovou GTA 5ku jsem hral vseho…
BrB 08.03.2018 09:20
BrB
jak ziskam stribrnou rudu
bugboss 19.12.2018 16:10
bugboss
Zkus Youtube.
Depaje 19.12.2018 18:29
Depaje
Nehraju to, mám to akorát v Epic knihovně, ani toho klienta jsem nestahoval. Hledat patche nepochyb…
L-Core 19.12.2018 16:36
L-Core
Nejspíš máš nějakou testovací verzi. Teď je ke stažení zadarmo normální verze. Tak si ji stahni
Jenikovec 30.12.2018 10:41
Jenikovec
Za těch 10 měsíců na to snad přišel.
MulishA 30.12.2018 10:59
MulishA

Hele zabugovaný to asi nebude - já to hrál chvilku, mám tušim 4 hodiny a se Seamothem jsem zakotvil na místě, kde má přistát Sunbeam (záchrana). Máš třeba scanner? Seamoth? Mě radil synátor (9), ale ten hraje kreativ, já rovnou survival. Teď to nehraju, přednost má BF1 a TW3. Určitě se dá něco najít na tom YT, místa ke skenování jsem našel někde na subnautica wiki.

Že všeho nejdřív musíš jít do Aurory (ta velká loď) a najít tam plánky na sestavení únikový rakety (Vem si:skener, nůž, řezačku na tyzaseklý dveře, hasák, jídlo a pití a ještě takovou tu zbraň díky který můžeš posunovat objektama myslím], že i pulsní dělo) pak sestav raketu a odleť z planety a dohrál si hru.finito no problém.

Jsi nikdy nehrál budovatelské a průzkumné hry ? Místo v inventáři máš ? Potom bys měl dostat po sekání nožem do chaluhy její kusy do inventáře.
Ty úkoly na moduly většinou končí tím že sebereš "záznamový disk" přímo z modulu. Poslechneš si ho/ přečteš a přejdeš na další úkol.

Obrázky značící zdraví možná vypadají jinak protože se několikrát změnily během různých verzí. Xbox, PC a updaty

Oblek z chaluh už mám, disk vezmu, ale úkol je stejně stále aktivní i když je splněn a plete se mi to dohromady. Ne nehraju tento typ her a už mě nebaví, je to hrozně zdlouhavy, byl jsem 10 hodin č. času pořád ve stejném okolí než jsem si něco udělal a trochu postoupil. Kde se dělá vylepšení té lodičky a třeba blby sportovní ploutve na ktery mám plány stále neumím. I to než jsem zjistil jak to potápěcí plavidlo udělat mi dalo pořádně zabrat

Nehraju to, mám to akorát v Epic knihovně, ani toho klienta jsem nestahoval.

Hledat patche nepochybně nemusíš, protože to bude stejné jako u všech klientů: vždy stahuješ poslední verzi, včetně všech dostupných oprav.

---
Pokud stihnu do Vánoc uzávěrku (musím!), mám v plánu aktualizaci češtiny do Cities Skylines, a pak bych možná toho klienta a hru zkusil…

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru