Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slevy na Microsoft store

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli zde někdo nevysledoval, jak fungují slevy na Microsoft store (myslím tím ty větší).
Chci se zeptat, jestli jsou to podobné termíny, jako bývají třeba na steamu a jak vysoko se v procentech slevy vyšplhají?
Týkají se slevy tak nějak všech her (nehledě na cenu)?
Předem díky za rady :)

Řešení:

- Ano, obecne maji slevy stejne jako ostatni, steam jich ma vice, prece je jen v hernim svete vyspelejsi.
- Slevy jsou zpravidla zobrazeny hned na uvodni strance Windows Store, ja je sleduji pres Xbox Live (je i aplikace, integrovana jiz v OS Windows 10).

Mimo UWP tituly, klasické AAA hry, mam jich zakoupenych nekolik, zadny problém.
(to ze nemuzes nic nastavit a podobne, tomu never ..)

[TiP] ~ :!: Sea of Thieves jde hrat zdarma, jestli ses zapsany na "Game pass" = 9uro.
* Navic hry, ktere jsou v Game Pass kompatibilni "Anywhere", muzes hrat jak na PC, tak na XBOX/X aniz by jsi hru musel zakupovat, ja tak kuprikladu hraju Gears Of War, nebo Halo Wars které jsou v balicku Game Pass. Za chvili v Game Pass pribyde i State of Decay II, jestli ti titul neco rika

PS: UWP = universalni aplikace coz znamena, ze aplikace je kompatibilni s vice platformy jako (ta sama aplikace, ten samy balicek bude nainstalovany jak na -> ) PC, XBOX, Holens (windows phone, Windows ARM), kde kuprikladu udelam aplikaci kalkulacka, ktera na telefonu bude mit dynamické zobrazeni, prispusobi se na urcité zobrazeni, kompabilita . Klasické hry nemaji s "UWP" nic spolecného.
* Hodne lidi, si to plete vse dohromady a vse co je ve store je automaticky UWP.

- Ano, obecne maji slevy stejne jako ostatni, steam jich ma vice, prece je jen v hernim svete vyspelejsi.
- Slevy jsou zpravidla zobrazeny hned na uvodni strance Windows Store, ja je sleduji pres Xbox Live (je i aplikace, integrovana jiz v OS Windows 10).

Mimo UWP tituly, klasické AAA hry, mam jich zakoupenych nekolik, zadny problém.
(to ze nemuzes nic nastavit a podobne, tomu never ..)

[TiP] ~ :!: Sea of Thieves jde hrat zdarma, jestli ses zapsany na "Game pass" = 9uro.
* Navic hry, ktere jsou v Game Pass kompatibilni "Anywhere", muzes hrat jak na PC, tak na XBOX/X aniz by jsi hru musel zakupovat, ja tak kuprikladu hraju Gears Of War, nebo Halo Wars které jsou v balicku Game Pass. Za chvili v Game Pass pribyde i State of Decay II, jestli ti titul neco rika

PS: UWP = universalni aplikace coz znamena, ze aplikace je kompatibilni s vice platformy jako (ta sama aplikace, ten samy balicek bude nainstalovany jak na -> ) PC, XBOX, Holens (windows phone, Windows ARM), kde kuprikladu udelam aplikaci kalkulacka, ktera na telefonu bude mit dynamické zobrazeni, prispusobi se na urcité zobrazeni, kompabilita . Klasické hry nemaji s "UWP" nic spolecného.
* Hodne lidi, si to plete vse dohromady a vse co je ve store je automaticky UWP.