Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kingdome come dlouho načítá

Kdykoliv je nějaký loading, tak to trvá obrovsky dlouho, cca minutu, jdu k postave, minutu to nacita, postava mi rekne jednu vetu a opet to minutu nacita.

To je fakt hruza! Mate stejny problem? OBCAS TO NACITA I DYL.

Uplne to tu hru kazi, cekam 90% casu u loaderu misto abych hral.

Jakkr mate pocity vy

Měl jsem stejný problém, načítání do dialogu 5-10s. A když chcete třeba u obchodníka smlouvat tak hodně otravné, protože čekáte tuto dobu několikrát.
Pomohlo přesunutí hry na SSD, už se mi ani nezobrazuje ten loading. Je tam cca na 1s černá obrazovka a potom hned dialog.
Ptáte se tam někoho na něco pořád, takže výsledné čekání může být hodně, hodně otravné. Kdybych neměl SSD tak tu hru ani nehraju.