Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kingdome come dlouho načítá

Kdykoliv je nějaký loading, tak to trvá obrovsky dlouho, cca minutu, jdu k postave, minutu to nacita, postava mi rekne jednu vetu a opet to minutu nacita.

To je fakt hruza! Mate stejny problem? OBCAS TO NACITA I DYL.

Uplne to tu hru kazi, cekam 90% casu u loaderu misto abych hral.

Jakkr mate pocity vy

Tyhle stupidni loadingy byly jednim z duvodu proc jsem hru refundnul. Sice to mam na SSD ale ten loading kazdou chvili kvuli nejake hovadince me prijde v dnesni dobe neadekvatni. Mam to ve wishlistu a jestli to odbugujou tak za rok za 20€ to snad vemu. Ted me spis vytaci vsechny ty PR clanky ktere se na me sypou.

- Nacitani mi trva 1-2s, problém muze byt jinde nez vehre. (a to nemam zrovna nejak dvakrat rychly disk)
PS : Nemas pouzivat "Werez verzi". (kdybys mel original verzi "1.2.2", tak bys ten problém nemel), je i mozné, ze mas jeste po té crackované BETA verzi co jsi mel predtim v PC nejaky bordel.
* Crackovana verze to byla urcite, také jsem mel BETU ale byl jsem na ni zapsany, kdyby jsi byl taky (BACKER), tak by jsis tu hru nemohl nechat proplatit zpet od Steam (tvuj predchozi prispevek).

- Nejdriv jsis hru zakoupil na Steam, pak jsi ji vratil (viz tvuj minuly prispevek), nasledovne sis stahl zdarma "WEREZ" verzi a jeste si stezujes ze ti neco nejde, nakopejte ty zasrné decka uz doprdele ..

- Co to je dlouho nebo dlouze 'kolik' , nebo v "jakych situacich" presne ? (jestli mas Steam verzi, tak musis byt na 1.2.2, tam by to nemelo byt tak hrozné)
- I na XBOX@X mi to nacitani netrva nejak dlouho a to taky nema nejak rychli disk..
* Potom, jestli mas PC vybaveno i SSD diskem, zkus hru spis presunout tam, ono, maji v pristich dnech vydat novy patch, jak na pad frames tak i nacitani scén, tak chvilku vydrz, melo by se to 'pry' zlepsit.

TiP ~ Jinak jiné nastaveni hry se muze stat, ze nektré veci prebiji GeForce a podobne, ale to ti snad nemusim psat ;-)

Vice na : https://forum.kingdomcomerpg.com/

Hele ja to hraju na I5 4670 3.4Ghz GTX 980Ti 8GB DDR3 a je teda pravda ze jsem to pisknul na SSD ale s loadingama nemam vubec problem. vsechno 1-2 vteriny

Je fakt ze se hrou nemam zadny problemy vubec. Mam nahrano cca 25hodin + a hra mi kvuli erroru spadla jen jednou a to prvni den.
Jinak jsem nenarazil na zadny bugy co by mne vazne triskaly do oci a rikal jsem si ze je to strasny.

Navic po "dohrani" Boling Pointu se neda o zadny hre rikat ze ma bugy :D :D

Měl jsem stejný problém, načítání do dialogu 5-10s. A když chcete třeba u obchodníka smlouvat tak hodně otravné, protože čekáte tuto dobu několikrát.
Pomohlo přesunutí hry na SSD, už se mi ani nezobrazuje ten loading. Je tam cca na 1s černá obrazovka a potom hned dialog.
Ptáte se tam někoho na něco pořád, takže výsledné čekání může být hodně, hodně otravné. Kdybych neměl SSD tak tu hru ani nehraju.