Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 kvůli onlinu - stojí za to?

Ahoj, příběh GTA V jsem dohrál už někdy před čtyřmi lety na PS3. Teď uvažuji, jestli si ho mám koupit na PC, s tím, že bych hrál především online. Vyplatí se to? Nepřestane to bavit? A vyplatí se vůbec ještě kupovat GTA 5?
Díky

Na GTA 5 mám nejakých 500+ hrs, z ktorých je väčšina na online. Pridávajú sa tam dosť často neplatené DLC, ktoré ťa donútia stále niečo robiť(heisty, závody, predávanie kokaínu atď). Ak to máš s kým hrať, tak si myslím, že ťa to tak skoro baviť neprestane.

NE!!! Updaty jsou "zadarmo", ale za jejich obsah musíš zaplatit virtuální měnou, ceny vozidel, hadrů a všeho, co přinese update, jsou astronomické. Já měl snad půl miliónu či milión virtuálních doláčů a skoro všechno jsem utratil na jeden LowRider, jenom jeden mě stál skoro všechny prachy. Je tu možnost si virtuální měnu dokoupit, ale to je za reálné peníze a není to levné.