Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 kvůli onlinu - stojí za to?

Ahoj, příběh GTA V jsem dohrál už někdy před čtyřmi lety na PS3. Teď uvažuji, jestli si ho mám koupit na PC, s tím, že bych hrál především online. Vyplatí se to? Nepřestane to bavit? A vyplatí se vůbec ještě kupovat GTA 5?
Díky

NE!!! Updaty jsou "zadarmo", ale za jejich obsah musíš zaplatit virtuální měnou, ceny vozidel, hadrů a všeho, co přinese update, jsou astronomické. Já měl snad půl miliónu či milión virtuálních doláčů a skoro všechno jsem utratil na jeden LowRider, jenom jeden mě stál skoro všechny prachy. Je tu možnost si virtuální měnu dokoupit, ale to je za reálné peníze a není to levné.