Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U play prihlasenie

Ako sa mam prihlasit do U-play. Zadam email, heslo a druhy krok je autentifikator. Apku mam stiahnutu v mobile opysem cislo a nechce ma pustit dalej, ze cislo neplatne. Co mam robit, ako sa do toho uctu prihlasit, ako vypnut tu autentifikaciu. Pripadne co robim zle, ako postupovat?

Cas som si sinchronizoval, tie kody som si ja chmulo nezapisal, da sa k nim dajako dopracovat? Existuje aj nejaky iny autentifikator? Ucet som asi dva roky nepouzival, mam tam nejake tri hry, kupil som synovi hru, ktora ma kod na u-play a neviem sa na ten sprosty ucet prihlasit. Co si pamatam vzdy s tym u-plaz om boli problemy.

Ne, bez tech zaloznich kodu jsi zcela bez sance.

Resenim je nepouzivat dvoufaktorovou autentizaci, ty to mas jeste opeprene tim, ze ji ani nevypnes. Musis jak uz ti tu davali odkaz na stejne tema, napsat na podporu Ubi, napsat jim tam co nejvic informaci co muzes, abys potvrdil, ze je to tvuj ucet a cekat az tu autentizaci zrusi oni. Pak se prihlasis klasicky heslem.

Co si pamatam vzdy s tym u-playom boli problemy.

Je to pravda jen z poloviny, Google autentifikator je pomerne velky zma(e)tek od Google, takze neni az tak prekvapive, ze to malokdo dokaze spravne implementovat. Nicmene ano UbiSoft jsou sasci, zadal jsem je urcite pred rokem, mozna uz dele, aby s tim neco delali, odepsali, ze o vlastnim reseni uvazuji a nic, kaslou na to. Nechapu pro takovou firmu a nedokaze si vyvinout neco jako ma Steam?