Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si zahrát?

Poraďtě nějaké hry které si zahrát
(Typy her: Survival/Crafting, Strategie, Něco s magii, Zombie, Role play to co je zaklínač.)
Díky.

Hral jsem Dragon Age: Origins a Dragon Age 2 a Zaklinace 1, takze z toho kdybych mel porovnat, tak DAO fakt skvele, Zaklinac 1 zpocatku trochu nuda a uplne jsem se nechytal, ale postupne to gradovalo. DA2 bych oznacil z te trojice jako nejslabsi, nicmene stale hooodne dobre.

Docela bych si chtel zahrat i Dragon Age: Inquisition, jenze to je jen na Originu, takze nic, ale uz se zacinam pomalu chystat na Zaklinace 2, tak uvidime, kam ho v pomyslnem zebricku zaradim. :-)

Děkuji všem
Escape From Tarkov - Hra vypadá velice překrásně! Grafika úžasna, jediné co mě na tom zaujmulo, co mě mrzí je ten podivný příběh a melodie skoro žádná :/ Nejlepší hra tohoho typu a vždy bude je STALKER
They are billions - No co na to říct, teď se na to koukám a 100% kupuji, vypadá to skvěle.
Everybody's Gone to the Rapture - Šílená nuda, ale grafika krásná, nedávno jsem ji hrál, no co bych dal za to mít peníze zpět.
Dragon Age - je to super hra, vše projeté a přemýšlím, že se do toho zase pustím.
Call of duty 5 Zombie - Rozhodně zkusím!
Strategie: StarCraft, Total Wary, -||- Starcraft odehrané 1 i 2 a to Wings of Liberty a heath of swarm, chci se ještě pustit do Legacy of The Void
Zombie: 7 days to die mám na steamu, odehráno asi 400 hodin pak přestalo bavit, po jednom a tom samém :D
Všem děkuji za tipy a klidně pokračujte, snad v tady najdou inspiraci i ostatní.

Co mohu doporučit k Survival/Crafting tak je Craft the World je to Super 3D hra s 2D pohledem. Také ne přímo Crafting ale něco v tom smyslu Kingdom:Classic : tady je odkaz kde dostanete zdarma klíč free-kingdom-classic
Co doporučuji k tahovým hrám jsou série Heroes of The Might & Magic a XCOM

Everybody's Gone to the Rapture - Šílená nuda, ale grafika krásná, nedávno jsem ji hrál, no co bych dal za to mít peníze zpět.

Vidíš, a to je právě různý úhel pohledu :-) Nikdo se nedokáže přesně vcítit do požadavků druhého. Mně se ta hra naopak velmi líbí. Akorát jsem vypnul to podivné "lovení signálů minulosti", nastavil jsem si to ve hře na tu zjednodušenou verzi. Nic to na hraní nezmění.