Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sa steame som furt online aj ked som sa odhl8sil

Dobry den,

mam taky problem. Dnes rano som si zabezpecil steam ucet...pridal som tel cislo aj ten mobile autehtifikator. No po odhlaseni (z mobilu aj z pocitaca) mi to furt v komunite ukazuje ze som online. Pritom cez e-mail som nezaznamenal nejaky hakersky utok, resp. nove prihlasenie. Stretol sa s tym niekto?

Divné, mně se status aktualizuje okamžitě po odhlášení z klienta. Takže zobrazovací chybka to nebude.

V nastavení steam klienta -> Nastavení zabezpečení přes steam guard (nevím, jak je to přesně v češtině) zvol poslední položku - odebrat práva všem ostatním zařízením (krom toho, které teď právě používáš).

Dále pak doporučuju pozměnit heslo (doufám, že samotný emailový klient máš dostatečně zabezpečený).

ale po odhlaseni sa z mobilu (aplikácie steam), alebo z PC?? Lebo teraz som prišiel nato, že ono sa to samo dá do offline až po cca. hodine. No po odhlásení sa z PC, do offline nabehnem okamžite. Problém je iba mobilná apka. Skus prosím sa odhlásiť z PC a prihlás sa iba cez mobil a potom zase odhlás a daj mi pls sem vedieť, že či ti offline nabehlo hned alebo až po hodine....bo akotak pozerám na nete tie fóra tak niesom našťastie jediný, len problém je, že všetky tieto dotazi sú z roku 2015.

V mobilní appce jsem neustále přihlášený.

Aha, takže niesom jediný, dík. A inač po odhlásení sa z mobilu by si mal ísť do offline o niečo vyše hodiny automaticky. Teda aspoň u mňa to tak funguje....niesom online non stop....ale thx