Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s volantem

Dobrý den koupil jsem si nový volant a nechce se propojit do hry Eurotruck simulator 2. Ovladače nainstalovány , zapojím to do usb načte se úvodní obrazovka dám pokračovat a hra spadne. Na hře farming simulator 2014 funguje na 50% jezdit se dá zatáčet taky jen tlačítka nejdou nastavit. Díky za radu David
Můj počítač je nově taky Windows 10 na Windows 7 to běželo se starým volantem na 100%
Intel core i3-2100cpu, 3,10ghz ram 4gb 64bit os

Tazateli se jedna o model

Genius SpeedWheel RV

takze zadne cislo, nevim co plasis.

https://www.czc.cz/genius-speedwheel-rv_2/45737/produkt

V diskuzi si nekteri lide stezovali, ze jim to nebehalo uz na Win7 64-bit, ikdyz pro ty jeste vyrobce ovladac mel, pro Win10 nema.

http://cz.geniusnet.com/supports/speed-wheel-rv

---

Jinak sam mam volant Genius SpeedWheel 3 USB, na Win7 64-bit mi funguje presto, ze ovladac vyrobce poskytoval pouze pro WinXP. Nicmene, teda samotny volant je neuveritelny kram, fanousek motosportu by ho asi rozdupal behem 5 minut pouzivani, me naprosto nenarocnemu uzivateli, ktery hraje auto hry jen prilezitostne to staci (zatim).