Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s volantem

Dobrý den koupil jsem si nový volant a nechce se propojit do hry Eurotruck simulator 2. Ovladače nainstalovány , zapojím to do usb načte se úvodní obrazovka dám pokračovat a hra spadne. Na hře farming simulator 2014 funguje na 50% jezdit se dá zatáčet taky jen tlačítka nejdou nastavit. Díky za radu David
Můj počítač je nově taky Windows 10 na Windows 7 to běželo se starým volantem na 100%
Intel core i3-2100cpu, 3,10ghz ram 4gb 64bit os

Ano mám byl na cd u volantu. Jestli je opravdu tento ovladač aktivní nevím , protože nevím kde jsou nainstalované ve Windows.
Ale je zvláštní že ve hře Farming simulator 2014 to ten volant načte hra nespadne ,ale nejde na něj jet . Díky za info David

I ve Windows 10 jsou ovladaci panely a v nich nainstalovany hardware vcetne volantu. Vyhledej tedy a zjisti nejprve, zda ti funguje spravne ten ovladac.

Zitra budu na Win10, tak ti pripadne muzu napsat, kde to tam najdes, ale nemel by to byt problem.

Tazateli se jedna o model

Genius SpeedWheel RV

takze zadne cislo, nevim co plasis.

https://www.czc.cz/genius-speedwheel-rv_2/45737/produkt

V diskuzi si nekteri lide stezovali, ze jim to nebehalo uz na Win7 64-bit, ikdyz pro ty jeste vyrobce ovladac mel, pro Win10 nema.

http://cz.geniusnet.com/supports/speed-wheel-rv

---

Jinak sam mam volant Genius SpeedWheel 3 USB, na Win7 64-bit mi funguje presto, ze ovladac vyrobce poskytoval pouze pro WinXP. Nicmene, teda samotny volant je neuveritelny kram, fanousek motosportu by ho asi rozdupal behem 5 minut pouzivani, me naprosto nenarocnemu uzivateli, ktery hraje auto hry jen prilezitostne to staci (zatim).

Hru mas koupenou pres steam? Mas tam nejake mody? Pokud ano, vsechno smazat, zkontrolovat, jestli mas hru aktualni verze a zkusit rozchodit bez modu.

Melo by to jit, hra mi vzala vcera novy volant, stejne tak jako predtim starou vykopavku, tez bez podpory win10.