Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám nějaké dobré RPG, prosím o radu

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, neznáte někdo nějaké dobré RPG, které zabaví na delší dobu? (nebo spíše ne na delší dobu, ale mám teď volno, do práce jdu až po novém roce a chtěl bych ten čas nějak "využít".) :)
Co se požadavků týče, tak by bylo fajn, pokud by to bylo z pohledu třetí osoby jako je například Skyrim a aby tam byly aspoň české titulky. Anglicky moc neholduji, cizí jazyk jsem se učil ruštinu na škole a to už je dobrých 20 let zpátky.
Hry co už mám dohrané jsou
Zaklínač 1,2,3
Risen 1 (2 a 3 už prý za nic nestojí)
Gothic 1,2,3
The Elder Scrolls Skyrim, Oblivion a Morrowind
Elex

Díky moc všem pařanům za případné rady a hraní zdar. ;-)

Jak jiz pise Prasak.

Risen 2 a 3, mam to take pred sebou a co jsem koukal na gameplaye, tak to tak spatne nevypada. Stejne tak Two Worlds 1 a 2.

A pokud mas vsechno dohrane, tak nevidim duvod, proc nehrat i Arcania (Gothic 4), ono to zase tak spatne, jak se rika, neni.

No Arcanii fakt ne, to je odpad. :) Jakožto hrdý fanoušek Gothica jedničky, dvojky a trošku i trojky, i přesto, že už to není ono bych si tím opět harddisk zasvinit nenechal. A to si ještě vzpomínám jak jsem to kupoval v předprodeji za tisíc korun a potom se to dávalo za dvě stovky jako bonus k herním časopisům. :/