Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konzolová hra na pc

Zdravím, mám takú otázku. Mám nárok na free pc aktiváciu hry napr. na Steame, Origine, Uplayi atď., keď mám kúpenú konzolovú verziu? PS2 už nepoužívam, no mám kúpených pár dobrých hier, ktoré by som chcela na pc a príde mi nelogické platiť za rovnakú hru dvakrát. Vďaka za odpovede.

Jemu jde spíše o princip.

Vezmi ten paradox v hudbě. Všechny OSY a podobné dobročinné organizace ti tvrdí, že si kupuješ hudbu, nemateriální statek. Ale zkus přijít do obchodu, že se ti cédéčko poškrábalo, ať ti za cenu média vydají další. Nebo že máš doma černé 30cm LP, že to chceš do ajfounu v m4a či v čem...

K dotazu: některé hry pro konzole se možná dají na PC rozběhnout v emulátorech. Nikdy jsem to nezkoušel (kde bych vzal konzolový originál?), tak podrobnosti nevím.