Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skyrim sqt použiti

mám problem ve skyrimu z jednim questem najid magnovou hůl skusil sem si předmět cheatnout ale ne našel sem ji v invetáři a to sem si skusil dát pryč češtinu ale nenašel v inventáři tak sem ho skusil přeskočit cheatem ale ne vím co mám dělat objevisemi tam target1,2,3 a něco

Už ses ptal zde:
https://hry.poradna.net/questions/2501999-skyrim-problem-s-magnovou-hulkou

Pokud zmíněné rady nefungují, načti si hru před zadáním questu, vytvoř nový save, zazálohuj si ho.

Hru odinstaluj včetně češtiny (zbytkové soubory), znovu nainstaluj originální anglickou verzi hry.

Quest získej a kompletně dokonči (můžeš použít i zmíněný konzolový příkaz playeradditem...).

Pak si můžeš nainstalovat češtinu.