Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam black friday vs xmas sales

Ahoj pařmeni, zajímalo by mě něco ohledně současných slev na steamu v porovnání se slevama o měsíc později tedy vánočníma. Jelikož mám ve slevě téměř celý wish list, ale některé tituly tu slevu nemají zas tak velikou, tak by mě zajímalo jak se tyto slevy vytváří a jestli můžu čekat, že se tituly co už ve slevě jsou budou třeba na vánoce ve větší? Je ta možnost? Nebo tam budou úplně jiné tituly. Ty slevy a výběr her má nějaký systém? Nebo je to nějak náhodně

Pro ujasnění k vánočním slevám- Ty slevy co jsou tam teď zůstanou po celou akci až do toho konce ledna stejné? Nic se nezmění, nevzroste, nezmizí? Aktuální slevy budou po celou akci totožné až do konce? Nebo se třeba mění každý týden