Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - odpojování ze serveru

Dobrý den, mám problém s gta V připojím se do online a po pěti minutách hrání mě to všechny hráče odpojí ze serveru a jsem na serveru sám, ale přitom ten server s hráči tam pořád je takže to vlastně odpojilo jen mě, ale já to vidím jinak. Nikdy jsem tento problém s gta v neměl. Předem děkuji za odpověď.

Přesně tohle se mi začalo dít dnes. Normálně se připojím do GTA Online a během pár minut mě to vykopne. Na GTA V mám nahráno přes 300 hodin a ani jednou se mi to nestalo. To, co se začalo dít dneska, je fakt ohavnost. Podle internetu se to děje spoustě dalším lidem, ale nikdo pořádně neví, jak to vyřešit a borcům z R* je to celkem volný :-)