Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nákup hry na Uplay...

Tak jsem poprvé nakupoval přímo na Uplay, předtím jsem jen přidával klíče odjinud či se mi tam aktivovaly hry ze Steamu, které účet Uplay vyžadují. A nedopadlo to…

Chtěl jsem koupit Trackmania Turbo za akční cenu, https://store.ubi.com/eu/trackmania--turbo/56c4948c88a7e300458b486e.html
Cenu jsem ještě snížil o 20% výměnou za 100 Uplay bodů.

Jenže nákup z klienta se nepodařil, skončil chybovou hláškou o nepřístupnosti obchodu. Hra zůstala v košíku. Za chvíli jsem to zkusil znova, stejný výsledek.

V seznamu nákupů nic není, hra změnila v knihovně titulek z "Trackmania Turbo Trial version" na "Trackmania Turbo", hra je ale pořád jen demo.

A tak si kouknu na bankovní účet a platba za hru, kterou nemám, už 2x odešla. Pěkné.
Vytvořil jsem ticket, uvidím..

Oživeno:

Dnes jsem koupil tuhle Turbo Trackmanii na GamesPlanet UK za 9,99Ł. Okamžitě k dispozici s/n, zadáno do UPlay, z trialky je fullka.
Akorát mě zarazilo, jak málo lidí (online) to hraje. Nicméně tohle mi až tak nevadí, jezdím rád i sám :)

Tak Ubi me totalne vytaci, asi s nima skoncim, vic napisu do sveho vlakna k SC Conviction.

Me treba Trackmanie nebavi, kamos me lamal, ale nedal jsem se. Nakonec se nechal presvedcit, ze zkusime nejaka jina auta, zatim nevime ktera. Trackmanii nemam rad kvuli tomu, ze to je bezkontaktni, to me vadi.

Co se týče "jezdících her", rozlišuji několik kategorií

- FUEL: pro mě nejlepší jezdící hra. Dnes bude problém s pořízením a zprovozněním, podpora neexistuje... naštěstí to vyřešila komunita (steamáckou verzi mám kompletně zmodovanou). Ohromný svět (mnoho a mnoho tisíc km2)
- Burnout Paradise: ovládání aut se veskrze arkádové, ale mně naprosto vyhovuje, že auta sedí
- Test Drive Unlimited / The Crew: takové to velké ježdění, úkoly mě až tak nezajímají
- GTA (kromě 4), Mafia, Just Cause, Saints Row, Watch Dogs: kromě hraní příběhu si rád zajezdím
- NFS, Grid: závody, moc mi to nejde, hraji jen výjimečně
- Trackmanie (mám jich spousty): prostě si na chvíli zablbnu. Baví mě i tvorba vlastních tratí.

Nejhorší jízdní modely podle mě: Saints Row 2 (existuje neofiko patch) a GTA4.

Posledních pár dní jsem po chvilkách rozjel GTA5 a z ježdění v autech jsem nadšen. Motorky na tom jsou poněkud hůře (jezdím výhradně na klávesnici - všechny hry).

U her typu Mafia beru jezdeni jako doplnek a neresim to, at je jizdni model jakykoli. Pamatuju se na Mafii, kde me zavod na okruhu dal poradne zabrat a kdyz jsem vyhral, mel jsem pocit, ze jsem snad vyhral v Monaku skutecnou formuli. :-D

Jinak me bavi vyslovene jen sportovni jezdeni, drive klavesnice, ted davam prednost volantu, ale mam jen Geniuse za litr, takze to nehrotim. GRID, Formule 1 2012, NFS jsem hral SHIFT a novejsi uz hrat nebudu, sracky jsou to, kdyz to teda napisu naplno. Ten SHIFT byl ale skvelej dil, posledni skvelej dil! Do budoucna planuju Project Cars 2.