Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horizon Zero Dawn není plynulé.

Dobrý den, mám PS4 Pro a hru Horizon Zero Dawn. Nevím proč, ale hra mi prostě nejde plynule. Je to moje první hra na PS4 Pro a nevím, zda je to problém nebo zda je to prostě proto, že to je 30fps a jsem zvyklý na něco jiného z mého PC, ale přijde mi to hrozně trhané. těžko se to popisuje, ale například když v menu hry změním položku favor resolution na favor performance, tak se nic nezmění a hra jede stále trhaně. Nastavení konzole mám u screen output automatic a tv mám take nastavenou správně. Čekal jsem, jak mě 4K HDR ukáže krásu a místo toho je ta hra skoro nehratelná. Pocitově je to jako by to jelo na 25fps, prostě zdaleka ne plynule. Hrál jsem u kamaráda minulý rok na PS4 last of us ve 30fps a přišlo mi to plynulejší, ale jak jsem již psal, od té doby jsem si navykl na PC, kde jedu zamknuté na 60fps a toto mi přijde hrozné. Nějaká rada, čím by to mohlo být? Mám zkusit jiné zobrazovadlo? Nebo smazat hru a nechat znovu z disku nějak nainstalovat? Děkuji za rady.

Dneska jsem zase zkusil. Když jdu a nehýbu kamerou, tak to ještě jde, ale jak jdu a přitom si třeba hýbu rychleji kamerou, tak to prostě pocitově není příjemně plynulé, lépe to nedokáži popsat. Blbé je, že málo kdy se dá jen tak procházet a nemuset hýbat s kamerou. Každou chvíli bojuji s robotky a prostě tam tou kamerou musím lítat sem tam a prostě pocitově to není vůbec plynulé. Asi ještě zkusím reinstall celé hry a kdyžtak se na to vyprdnu, opravdu mi to kazí zážitek.

Jj, díval jsem se na to. Ale nechápu, že to vidí málo lidí a hlavně, před chvílí jsem koukal na youtube a tam to někdo hrál na TV a přišlo mi to daleko plynulejší než na mé TV. Vím, že tam je komprese atp., ale působilo to dostatečně plynule, to když se dívám na svou TV při hraní, tak to rozhodně tak plynule nepůsobí. Ještě zkusím odinstalovat a znovu nainstalovat hru. Případně zkusím píchnout monitor k PS4 Pro abych viděl, zda to není nějaká vada u TV.