Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox One X - tipy, triky, rady...

Ahoj,
uz dlouho jsem snil o koupi sve prvni konzole, nakonec jsem se rozhodl pockat na One X. Mel jsem ji predobjednanou snad dva mesice a dnes jsem se konecne dockal. Snad jsem neudelal chybu. Doufam, ze se se mou v tomto vlakne podelite o to, co hrajete a ruzne jine rady a triky.

Ja mam zatim nasledujici lamerske dotazy:
1) Jak je to se streamem obrazu pri hrani na PC? Funguje jen na Win10 nebo i na Win7?
2) Kam se v takovem pripade pripojuje ovladac? K PC?

Nazdar vlcaku !

MASO

- Nemas vyzkousené (pokud mozno na 4K TV), nehrals, nemas koupeny Far Cry 3 na XBOX ? (nebo DLC pro Far Cry 5) ?
- Vaham zda-li ho mam koupit. Na ten Seasson Pass k Far Cry 5 se ptam proto, protoze kdy ho koupim tak je v nem k nemu FarCry 3 zadarmo, alespon momentalne to tak je.
* Samotny Seasson Pass pro FarCry 5 nejak vylozene nepotrebuji, online ho nehraju, kdybych ho koupil tak jen kvuli FarCry 3 , v podstate jeho "UPRAVENOU|ENHANCED" edition pro XBOX X.

- Nebo nekdo jiny z vas uz Far Cry 3 Standart Edition na platforme XBOX ONE zkousel ?

Dik vlcaci !