Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox One X - tipy, triky, rady...

Ahoj,
uz dlouho jsem snil o koupi sve prvni konzole, nakonec jsem se rozhodl pockat na One X. Mel jsem ji predobjednanou snad dva mesice a dnes jsem se konecne dockal. Snad jsem neudelal chybu. Doufam, ze se se mou v tomto vlakne podelite o to, co hrajete a ruzne jine rady a triky.

Ja mam zatim nasledujici lamerske dotazy:
1) Jak je to se streamem obrazu pri hrani na PC? Funguje jen na Win10 nebo i na Win7?
2) Kam se v takovem pripade pripojuje ovladac? K PC?

• Na windows 10, pripojis ovladac 'Xbox One' na Xbox nebo na PC, pri pripojeni ovladace primo na Xbox, budes mit jenom hlasku, ze neni pripojen ovladac k PC.
* Pripojis se z aplikace Xbox v aplikacich -> ma console -> pripojit se. (jen projdes kratkym natavnim, IP console, nastavit muzes i kvalitu obrazu, videt input lag pripojeni.

Diky! Ted jeste potrebuju ten Win10...:-)

Chci si koupit druhy ovladac. Predpokladam, ze k XOX pasuje klasicky ovladac od OneS, je tomu tak?
https://www.czc.cz/xbox-one-s-bezdratovy-ovladac-cerny-pc-xbox-one/200280/produkt?gclid=EAIaIQobChMI9sDe85_A1wIVREAbCh1F1wpKEAQYASABEgI2hvD_BwE

Rad bych taky pripojil Kinect. Ale potrebuju tenhle adapter, ktery uz neni nikde k sehnani...:-(
https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/kinect/kinect-adapter

• Jo pasuje, ale k pripojeni na PC, jetli mas integrovany Bluetooth bude jen vyhodou ( nepotrebujes nejaky adapter, navic funguje i na jinych zarizeni s BT, samozrejme PC ale také tablet).
[TiP] ~ V pripade ze se ti ONE X po hodine, dvou vypne, pouzij napajeci kabel (220V) z predeslé kosole.
* Jde pro zatim o prvni neprozkoumanou chybu této konsole, kde nekteri uzivatele po par hodinach hrani se muzou potkat s nahlym vypnutim konsole, vymena napajeciho kabelu by mohla tento problém (na ktery zrejme vyjde rychle patch) resit.

PS : Kinect nevim (vyvoj byl ukoncen) , ale mel by pasovat ten samej jak s ONE S, mozna sahnou po nake bazarovce..

• A co jses teda spokojen, , uz to je nejakej den co ho mas ? :-)
• Osobne jsem velmi spokojen a mile prekvapen, dokonce na nem jdou spustit i VR bryle (Mixed reality), tak by me neprekvapilo, kdyby v brzké dobe vysel nejaky PATCH nebo zprava o jeho podpore.
JSem rad ze mam docela rychle pripojeni, protoze kazdy PATCH na hru ma 10, 20, 40Gb ... :-) Coz zaktualizovat celou bibliotéku muze nekomu na ADSL zabrat docela dobu.
mensi negativni bod, ze na 4K je vetsina her na 30FPS, ale jde o opravdové @4K ne jako UPscaling u PS4 PRO.

[TiP] ~ Podporuje i AMD FreeSync a to i obrazovky " 21:9 " ;-)

• O Dark soul III uvazuji uz nakou dobu, jinak me prekvapil Witcher 3, Dead Rising4 a Fallout 4, kde s PC vedle prakticky nejde poznat rozdil.
* Mafia III mi pripadne také lépe optimizovaná na consoli jak PC, ale optimizace PC vs console by byla na moc dlohou debatu..

Bavili jsme se o tom na jednom hernim magazinu, ze proste XBox je vhodnej pro lidi, kteri maji doma kancl PC + na hry Xbox. Kdezto PS4 je navic i pro zaparence, kterym nesmi uniknout zadna hra a teda hraji PC + PS. :-)

A koukam, ze MaSo pise, ze nema herni PC, takze Xbox asi ideal.

Aji "Ghost Recon W" (kdyz zustanu u FPS) v 4K + HDR je opravdu podivana (mazec) .
* U Forza 7 kdyz prsi, tak to vypada jak kdyby fakt po obrazovce tekla voda, v 4K jedna z mych oblibenejsich her, zaroven s TRider a Witcher 3 ktery se v 4K taky nestydi :-))

Nazdar vlcaku !

MASO

- Nemas vyzkousené (pokud mozno na 4K TV), nehrals, nemas koupeny Far Cry 3 na XBOX ? (nebo DLC pro Far Cry 5) ?
- Vaham zda-li ho mam koupit. Na ten Seasson Pass k Far Cry 5 se ptam proto, protoze kdy ho koupim tak je v nem k nemu FarCry 3 zadarmo, alespon momentalne to tak je.
* Samotny Seasson Pass pro FarCry 5 nejak vylozene nepotrebuji, online ho nehraju, kdybych ho koupil tak jen kvuli FarCry 3 , v podstate jeho "UPRAVENOU|ENHANCED" edition pro XBOX X.

- Nebo nekdo jiny z vas uz Far Cry 3 Standart Edition na platforme XBOX ONE zkousel ?

Dik vlcaci !