Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Češtiny do her

Zdar,

nasel jsem nejake protichudne informace ohledne cestin do her, tak bych tu rad zalozil vlakno, kde by lidi co to hrali, mohli poradit, jestli je to v cestine nebo ne. Vzdy teda potreba rict co hrali za verzi.

Momentalne me zajimaji hry z UPlay:

1. Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

2. Tom Clancys The Division

3. Far Cry 4

Ani k jedne jsem na webu cestinu nenasel, ale nekde se psalo, ze snad jsou pritomne ve her, ale na Ubi Store o tom neni ani zminka.

Mě by zajímal Life is strange, kamarád říkal že má cz tit, ale na steamu cz lokalizace není. Takže předpokládám, že neexistují oficiální.. Mohu je do steam verze vložit aniž by se poškodila?

GOG Mafia

Languages:
Audio and text: český, Deutsch, English, español, français, italiano, русский. Text only: polski

Takze to vypada ze cz verze je na gogu k dispozici. Parada, jdete do toho?

Kdyz tak mam dotaz, jestli to da sirokohuhlej obraz 1920x1080 nebo 1920x1200.