Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynulost BF2

Ahoj, po x-letech jsem znova nainstaloval BF2 a hra prostě neběží plynule ( je to jak, když teče med) což dříve nedělala. PC mám pořád stejné (proc. Intel Core2 Duo 2,2GHz, RAM 2GB, grafika GeForce 8800GT, obyč klávesnice a myš Gygabite M8000x) , staré ale na tuhle hru bylo vždy dostačující, jen jsem přeinstaloval XP na Win7 32bit a pořídil SSD disc. Ovaldače jsou aktuální a Direct X taky.Díky za rady.

Petr

No tak si to ještě chvilku užívej, podle slov EA, která oficiálně BF2 hodila přes palubu v dubnu 2015, se má veškeré další NEZÁKONNÉ šíření jejich produktu zatrhnout a hotovo.
Psali to minulý týden na stránkách Battlelog.co a co jsem koukal, tak zmizela možnost Downloadu, tak ,jak na stránkách Revive byla :(
Zkrátka pokud jim z toho netečou prachy, nehodlají to dál trpět ...
Podle všeho dál pojede hra přes servry BF2 HUB, jenže jich bude jen pár a hlavně podle všeho přijdeš o statistiky, které jsi na Battlelogu nahrál...( ikdyž tebe se to netýká, pokud jsi dobu nehrál ..)
Zatím všechno maká a jede na všech Windowsech od W7 - W10, ale jak dlouho, to nikdo neví.
Tak pařbě zdar, byla, je a doufám že ještě bude to nejlepší multiplayerovka všech dob !

Souhlasím, že BF2 byl asi nejpovedenější z celé série, taky mám v něm nahráno asi 1500 hodin, což jsem už nikdy v žádném pokračování nenahrál.

Nedávno jsem si s tím hrál, vypnul jsem fog a jen si tak lítal blackhawkem. Kdysi ty mapy vypadaly extrémně rozlehlé, ale po vypnutí fogu musím dát za pravdu DICE, že nové mapy jsou o dost větší.

No užívám, nostalgie tam je, prostě mě už po těch letech svrbely ruce a musel jsem to nainstalovat. Tak tak, i já tam mám něco okolo 1600 hod. Jako jsem bidnej ale je to fajn. Jen ta myš zlobí. Staty se mi nahraly bez problémů. Jestli je to pravda, tak to je fakt smutný. Já jim nerozumím, pořád je tam pár slusnejch serverů.

Bohužel je to tak...ale zatím se zdá, že EA se spokojila s tím, že zmizela možnost stáhnout a nainstalovat si REVIVE Launcher...takže se uvidí co a jak dál.
Pro mě je to srdcovka, když v roce 2005 vyšla, neměl jsem na to železo, mastím to pravidelně cca 3 roky, jen na Wake Islandu 2007 mám 980 hodin :D ta mapa se mi líbí, ale ty stíhačky mě neskutečně serou...ale je to podstata tý mapy, takže je to můj problém :D
Celkem velká komunita žije na lost-soldiers.org , jen škoda, že tento server není RANKED, ale co, za chvíli to asi nebude k ničemu .
I na Battlelog.co se na českém fóru několikrát snažili oživit BF2 a sehnat pár čechů na pařbu, co já vím, scházíme se 3, tak 2 x do týdne, je to paráda mastit po boku s někým, kdo umí a ještě šprechtí česky :D

Robcchob : Není...jedeme dál na BF2 HUB : https://www.bf2hub.com/home/

Stáhni BF2 HUB client a jede se nanovo 8-) Jen pokud jsi nikdy nehral na jejich servrech, budes holátko, beze zbraní, bez Ranku...ale co, hlavně že to jede dál...

Jen upozorňuju, že teď už neexistuje žádná detekce, ochrana, cheaterů, heckerů, makrozmrdů a jiných retardů. kteří tuhle famózní hru totálně zabíjej...

Nic jinýho neinstaluješ, nepředěláváš...pokud jsi jel na Revive, máš z 90% hotovo :)

Takže pevný nervy a třeba se uvidíme na bojišti ;-)

No jak jinak Schizoborec :-D
Ale ted jsem hrál 4 kola na Lost-Soldiers, mapu Wake Island 2007 a napána... 8-) Celkově lidi kolem Lost Soldiers jsou v pohodě všichni, ale jsou zatracveně dobří no...musí padnout jejich strana, jinak ESC a hybaj jinam :-D

Zajímavý je, že pod Battlelogem a Revive nebyl servr LS ranked, ale pod HUBem jede Ranked :D