Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynulost pc her

Mám výkoný pc, ale už druhou hru (jedna z nich je už 3 roky stará!!) které nejsou ani na nižší detaily plynulé. Vím že HW počítače to není. Mám "DX_9.0c_directx_jun2010_redist", co se dívám měl by být dostačující protože jedna z těch neplynulých her nabízí k instalaci ještě starší verzi. PC je teprve 10 měs. starý a ovl. GK jsem ponechal ty jaké tam byly. Prostě můj dotaz zní jaké programy kromě DX mám ještě zkusit nainstalovat aby pomohly plynulosti her. Děkuji za odpověď

V tvojich očiach plynulosť hier môže spôsobovať aj nastavenie FPS, netreba hádzať vinu na DX. Chod do nastavenia g.karty a daj Vertical Sync - Off global a povedz či sa niečo zlepšilo. Lebo keď máš nastavené napr Half-Adaptive tak ti hry pôjdu na 30 FPS a to je pre moje oči málo. Ja dám unlocked, nech si skáče ako chce a nevidím žiaden problém. Hry ktoré sa viažu na FPS napr. Fallout, Skyrim, Wolf , nerád hrám na locked 60 FPS, proste to neni ono.